Atsiliepimai

Iveta padėjo mano gyvenime pakeisti kryptį, eiti link savo tikslo ir nukreipti bures taip, kaip reikia! Jos sesijos puiki savęs pažinimo pamoka, atsakymų radimas į klausimus kuriuos privalai žinoti, bet retai susimastai apie juos. Rekomenduoju kiekvienam! Ypač tam, kuris yra ne savo kelyje, tam, kuris yra pasimetęs savęs ieškojime, tam, kuriam kyla daug klausimų ir pats nesugeba rasti atsakymų į juos, taip pat tam, kam reikia "spyrio" į užpakalį pradėti veikti! Pasikrausit optimizmu, pradėsit veikti, o galiausiai gyventi ir mėgautis kiekviena diena ir tuo ką darot. Nelaukit padavėjo, kuris atneš viską ant lėkštutės, supraskit, to nebus, pradėkit nuo savęs, o jei reikia pakalbos - ji čia pat. Linkėjimai Iveta! Ačiū.

– Greta Ramanauskaitė


Paprasti, labai nuoširdūs ir pasitikėjimo pilni pokalbiai su Iveta, padėjo man suprasti kas ištiesų esu, ko noriu savo gyvenime ir kas man svarbiausia. Visa šita patirtis, mane įkvėpė labiau pasitikėti savimi, savo intuicija ir į gyvenimą žiūrėti truputį kitaip. Ačiū, kad galėjau pasitikėti tavimi ir per šį pasitikėjimą, supratau man svarbius dalykus. Tai ką tu darai yra nuostabu, nes tokie priklydėliai kaip aš grįžta į savo kelią :) Šį koučingo ciklą rekomenduoju visiems, kas dar nesuradote to vienintelio kelio kuriuo norite eiti.

– Ina Pikutytė


Pokalbiai su Iveta - man buvo nuoširdus ir atviras bendravimas ne tik su ja, bet ir su savimi, savęs pažinimas, savo stipriųjų savybių pažinimas, savęs pripažinimas ir vertinimas tokios, kokia esu. Atviras pokalbis su Iveta ir su savimi padėjo išsigrynininti, ko iš tikrųjų noriu bei kur noriu eiti. Kiekvienas turėtų suteikti galimybę sau pažinti save ir nebijoti pokyčių, nes jie visuomet atveria naujas galimybes. Ačiū, Iveta!

– Eglė Barauskaitė


Savo asmeninius koučerius turi daug sėkmingų ir augti siekiančių žmonių, įskaitant verslininkus, vadovus ir kitus jau daug pasiekusius žmones, todėl Iveta man buvo didelis atradimas, atvėręs gilesnį savęs ir man svarbių iššūkių matymą.

– Martynas Jocius


Man patinka su tavimi dirbti, išsikalbi ir pasidaro geriau. Bet ne šiaip išsikalbi, o ir gauni atsakymus ir po truputi išsisprendžia problemos.

– Justina


Dar ir dabar būtų sunku pasakyti kas yra koučingas. Atrodo tai tik paprasti pokalbiai, bet dažnai paprasti dalykai yra patys efektyviausi. Taip ir mano atveju - Iveta padėjo man sudėlioti mintis į vietas, pažiūrėti į jas iš kitos perspektyvos, suvokti kas aš esu ir ko noriu pasiekti gyvenime, bei drąsiai žengti savo tikslų link.

– Deividas Paplauskas


Sesijoje su Iveta aš nekalbėjau. Aš buvau pats pokalbis. Bene pirmą kartą gyvenime pasijutau gyva, esanti, teigianti save, susitikusi su savimi. Nuojauta kužda, kad tokį patyrimą išmintingieji vadina mistiškuoju buvimu čia ir dabar.

– Reda Kei


Partneriai