Koučingo paslaugos

Large

Individualios koučingo sesijos

Individualios koučingo sesijos skirtos tiems, kas:

  • Nori aiškumo esamoje situacijoje.
  • Nori pokyčių karjeroje, santykiuose, asmeniniame efektyvume.
  • Nori geriau pažinti save.

Tai nėra konsultacija, siekiant patarimo kokiu nors klausimu. Koučingo susitikimas yra paremtas bendradarbiavimu. Koučerio tikslas yra padėti klientui surasti atsakymus jam pačiam, užduodant sąmoningumą skatinančius klausimus. Tik tada, kai žmogus geba pats rasti atsakymą ir priimti sprendimą iš jo pačio patirties perspektyvos, įvyksta reikšmingiausi pokyčiai ir kokybiškiausias asmenybės augimas.

Plačiau ≫


Karjeros koučingo programa

Per savo asmeninę bei darbo su koučingo klientais patirtį, atradau, kad pilnai džiaugtis savo veikla galime tik tada, kai pasirinktoje veikloje išpildome savo esmines vertybes, kai realizuojame tai, kame esame stiprūs, kai jaučiame, kad augame ir kai turime viziją, kur norime nukeliauti.

Į šią programą sudėjau vertingiausius atradimus, sukauptus per 3 metų koučingo praktiką, ir, per savo pačios asmeninę 10 metų patirtį. Remiantis šiais, savo pačios patikrintais atradimais, paruošiau optimalią 6 savaičių karjeros koučingo programą, kuri padės suvokti savo esmines vertybes, sustiprinti pasitikėjimą savimi, išsigryninti savo svajonių veiklos viziją ir pradėti kryptingai veikti norimų pokyčių link.

Plačiau ≫