Vidinis Resursas
Erdvė, skirta pažinti, ugdyti ir įgalinti kiekvieno vidinius resursus

Koučingo sesijos

Individualios koučingo sesijos

Individualios koučingo sesijos skirtos tiems, kas:

  • Nori aiškumo esamoje situacijoje.
  • Nori pokyčių karjeroje, santykiuose, asmeniniame efektyvume.
  • Nori geriau pažinti save.

Tai nėra konsultacija, siekiant patarimo kokiu nors klausimu. Koučingo susitikimas yra paremtas bendradarbiavimu. Koučerio tikslas yra padėti klientui surasti atsakymus jam pačiam, užduodant sąmoningumą skatinančius klausimus. Tik tada, kai žmogus geba pats rasti atsakymą ir priimti sprendimą iš jo pačio patirties perspektyvos, įvyksta reikšmingiausi pokyčiai ir kokybiškiausias asmenybės augimas.

Vienos sesijos trukmė yra 1-1,5 valandos.

Kiek sesijų reikia?

Tai priklauso nuo žmogaus individualaus tempo ir užklausos sudėtingumo.

Žmogaus individualus tempas priklauso nuo to, kiek jis sąmoningai suvokia esamą situaciją ir kiek yra pasiruošęs prisiimti atsakomybę už save bei imtis veiksmų. Koučingo sesijų metu žmogus turi galimybę išmokti savikoučingo principų ir vėliau juos pritaikyti savarankiškai.

Nesudėtinga užklausa yra pakankamai aiški ir nereikalaujanti didelių pokyčių, kuria siekiama išsigryninti bei geriau suvokti esamą situaciją. Tuomet koučingo procesui gali užtekti nuo 1 iki 2 sesijų.

Esant užklausai, kuri reikalauja didesnių pokyčių ir vertybių persivertinimo (pvz. norint keisti darbą/veiklą, gyvenimo būdą ar neigiamus įpročius), koučingo procesas gali trukti nuo 5 iki 10 sesijų.

** Šiuo metu koučingo sesijų nevedu, nes auginu du mažus vaikus. Jei įdomu kada planuoju grįžti, ar turi kažkokių saviugdos klausimų, drąsiai rašyk man el. paštu: iveta@vidinisresursas.lt


Klientų atsiliepimai:

Iveta padėjo mano gyvenime pakeisti kryptį, eiti link savo tikslo ir nukreipti bures taip, kaip reikia! Jos sesijos puiki savęs pažinimo pamoka, atsakymų radimas į klausimus kuriuos privalai žinoti, bet retai susimastai apie juos. Rekomenduoju kiekvienam! Ypač tam, kuris yra ne savo kelyje, tam, kuris yra pasimetęs savęs ieškojime, tam, kuriam kyla daug klausimų ir pats nesugeba rasti atsakymų į juos, taip pat tam, kam reikia "spyrio" į užpakalį pradėti veikti! Pasikrausit optimizmu, pradėsit veikti, o galiausiai gyventi ir mėgautis kiekviena diena ir tuo ką darot. Nelaukit padavėjo, kuris atneš viską ant lėkštutės, supraskit, to nebus, pradėkit nuo savęs, o jei reikia pakalbos - ji čia pat. Linkėjimai Iveta! Ačiū.

– Greta Ramanauskaitė


Pokalbiai su Iveta - man buvo nuoširdus ir atviras bendravimas ne tik su ja, bet ir su savimi, savęs pažinimas, savo stipriųjų savybių pažinimas, savęs pripažinimas ir vertinimas tokios, kokia esu. Atviras pokalbis su Iveta ir su savimi padėjo išsigrynininti, ko iš tikrųjų noriu bei kur noriu eiti. Kiekvienas turėtų suteikti galimybę sau pažinti save ir nebijoti pokyčių, nes jie visuomet atveria naujas galimybes. Ačiū, Iveta!

– Eglė Barauskaitė


Paprasti, labai nuoširdūs ir pasitikėjimo pilni pokalbiai su Iveta, padėjo man suprasti kas ištiesų esu, ko noriu savo gyvenime ir kas man svarbiausia. Visa šita patirtis, mane įkvėpė labiau pasitikėti savimi, savo intuicija ir į gyvenimą žiūrėti truputį kitaip. Ačiū, kad galėjau pasitikėti tavimi ir per šį pasitikėjimą, supratau man svarbius dalykus. Tai ką tu darai yra nuostabu, nes tokie priklydėliai kaip aš grįžta į savo kelią :) Šį koučingo ciklą rekomenduoju visiems, kas dar nesuradote to vienintelio kelio kuriuo norite eiti.

– Ina Pikutytė


Dar ir dabar būtų sunku pasakyti kas yra koučingas. Atrodo tai tik paprasti pokalbiai, bet dažnai paprasti dalykai yra patys efektyviausi. Taip ir mano atveju - Iveta padėjo man sudėlioti mintis į vietas, pažiūrėti į jas iš kitos perspektyvos, suvokti kas aš esu ir ko noriu pasiekti gyvenime, bei drąsiai žengti savo tikslų link.

– Deividas Paplauskas